Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

fot. Justyna Kulpińska

PSM w sali gimnastycznej Zespołu Szkół ma dużo więcej szczepionek firmy Pfizer, więc można liczyć na podanie preparatu nawet w dniu przyjścia do punktu.

- Niezależnie od tego, gdzie poszczególne osoby są zarejestrowane i skąd są zawsze mogą do nas podejść i zostać zaszczepione. Mamy dużo więcej szczepionek firmy Pfizer, więc można liczyć na podanie preparatu nawet w dniu przyjścia do punktu. Ludzie błędnie myślą, że jeżeli zarejestrowali się w innym punkcie i oczekują na termin to nie mają prawa udać się do innego punktu, a tak nie jest - podkreśla koordynatorka szczepień w PSM, działającym w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Mogilnie Ewelina Owczarzak.

Przypominamy dodatkowo, że w czwartki od godziny 12.00 do 17.00 w obecności lekarza w PSM są szczepione dzieci i młodzież w wieku od 12-15 lat.

Marek Holak, 24 VI 2021

Zdrowie: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Zdrowie

Więcej: Zdrowie

loading...
Więcej: Zdrowie

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.