Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

fot. Marek Holak

Już w sobotę 17 lipca, w Punkcie Szczepień Masowych na sali Zespołu Szkół w Mogilnie będzie można bez rejestracji zaszczepić się szczepionką Pfizer lub Johnson.

W najbliższą sobotę, 17 lipca od 10.00 do 14.00 na boisku Zespołu Szkół w Mogilnie przy ul. Dworcowej 9 odbędzie się festyn Chcemy wakacji - Szczepimy się. Imprezę organizują SPZPZ Mogilno, Powiat Mogileński i gmina Mogilno.

W programie zaplanowano szczepienia przeciwko Covid-19. Bez rejestracji będzie można się zaszczepić szczepionkami Pfizer lub Johnson. Będzie pomiar ciśnienia tętniczego, badanie poziomu cukru i porady dietetyka.

Ponadto zaplanowano atrakcje: o 12.00 taniec zumba, zabawy dla dzieci, wóz strażacki, samochód Straży Miejskiej i retro pojazd wojskowy. Będzie też część gastronomiczna: żurek, wata cukrowa, popcorn, napoje i słodycze.

Marek Holak, 13 VII 2021

Zdrowie: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Zdrowie

Więcej: Zdrowie

loading...
Więcej: Zdrowie

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.