Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

W zbliżającym się tygodniu Punkt Szczepień Masowych w Mogilnie będzie zamknięty w poniedziałek i piątek fot. Justyna Kulpińska

W przyszłym tygodniu Punkt Szczepień Masowych, znajdujący się w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Mogilnie, będzie czynny we wtorek, środę i czwartek.

REKLAMA
Chemirol - oleje Fuchs

Jak poinformowała nas koordynatorka punktu Ewelina Owczarzak PSM będzie nieczynny 26 lipca (poniedziałek) oraz 30 lipca (piątek). Szczepienia przeciwko COVID-19 będą realizowane natomiast 27 lipca (wtorek) od godz. 11.00 do15.30, 28 lipca (środa) od 7.00 do 13.00 oraz 29 lipca (czwartek) od 11.30 do 17.30.

Aby zarejestrować się na dogodny termin należy dzwonić pod numer telefonu: 537-785-000, udać się do punktu osobiście lub dokonać tego za pośrednictwem Internetowego Konta Pacjenta.

Justyna Kulpińska, 23 VII 2021

Zdrowie: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Zdrowie

Więcej: Zdrowie

loading...
Więcej: Zdrowie

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.