Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Ambulans do poboru krwi tradycyjnie pojawi się w mogileńskim Parku Miejskim fot. Justyna Kulpińska

Już jutro pomiędzy godziną 12.00 a 17.00 na parkingu w okolicach amfiteatru letniego w parku Miejskim w Mogilnie stanie mobilny krwiobus Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Bydgoszczy. Warto się tam pojawić.

W trakcie całego okresu wakacyjnego zapotrzebowanie na krew jest zwykle największe. Ma na to wpływ rosnąca w tym czasie liczba wypadków przy jednoczesnym zmniejszeniu się dawców, którzy odpoczywają na urlopach.

REKLAMA
Chemirol - oleje Fuchs

- Zapraszamy osoby pełnoletnie, które nie przekroczyły 65. roku życia, ważą nie mniej niż 50 kg, czują się zdrowe, nie mają objawów infekcji i pragną pomóc drugiemu człowiekowi. Tym gestem możemy uratować komuś życie - zachęcała mieszkańców Mogilna i okolic kierownik oddziału terenowego w Inowrocławiu Aniela Zabłocka.

Kolejny, mobilny pobór krwi w Mogilnie odbędzie się w środę, 18 sierpnia w tym samym miejscu i identycznych godzinach.

Justyna Kulpińska, 3 VIII 2021

Zdrowie: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Zdrowie

Więcej: Zdrowie

loading...
Więcej: Zdrowie

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.