Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

fot. Justyna Kulpińska

70.000 zł - tylko tyle i aż tyle dzieli 14-letniego Michała Weihsa z Dąbrowy od spełnienia największego marzenia. Jest nim zakup bardzo kosztownej protezy ręki, która pozwoliłaby mu normalnie funkcjonować.

Chłopiec urodził się z niedorozwojem nadgarstka i prawej dłoni. Mimo ograniczeń i bólu, z którym walczy każdego dnia, nie daje po sobie poznać, że czegoś mu brakuje. Jest niezwykle ambitny, otwarty na ludzi i pozytywnie nastawiony do świata, kocha zwierzęta, realizuje swoje pasje, a z jego oczu bije niezwykły blask.

W akcje wspierające zbiórkę pieniężną na sfinansowanie sztucznej ręki dla Michała włącza się coraz więcej osób i organizacji z całego regionu. Kolejna z nich odbędzie się pomiędzy 25 a 28 sierpnia w Dąbrowie przy ul. Kasztanowej 8 (budynek znajduje się za apteką, obok sklepu 1001 drobiazgów) przy współudziale Fundacji SZTUKA WYBORU.

Każdego dnia od godz. 9.00 do 17.00 będzie tam można przynosić rzeczy, które niepotrzebnie zajmują miejsce w naszych szafach: czystą odzież i zadbane obuwie, torebki, porcelanę, klocki lego i kolorowe szkło. Istnieje również możliwość oddawania makulatury (bez kartonów).

Po zważeniu zbiorów fundacja wpłaci na konto Michała środki finansowe na zakup protezy. - O ilości zebranych rzeczy i wysokości uzyskanego wsparcia finansowego powiadomimy Państwa niezwłocznie. Zachęcamy do przywożenia niepotrzebnych rzeczy. Nasz porządek daje sprawność i szczęście Michałkowi - podkreśliła zaangażowana w akcję Grażyna Grylewicz.

Przypomnijmy, że chłopca cały czas można wspierać za pośrednictwem portalu siepomaga.pl: https://www.siepomaga.pl/reka-michala.

Justyna Kulpińska, 17 VIII 2021

Zdrowie: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Zdrowie

Więcej: Zdrowie

loading...
Więcej: Zdrowie

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.