Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Artykuły z gazety

Mieszkańcy cały czas walczą i przypominają o konieczności budowy obwodnicy, dzięki której transport, szczególnie ciężkich samochodów, wyprowadzony zostałby poza centrum miasta.

W przypadku kradzieży, należy od razu zgłosić się na policję. Skradzione tablice mogą być wykorzystane przy popełnieniu przestępstwa.

Choremu 4-letniemu Nikodemowi nie zleciła badania morfologii krwi oraz nie skierowała chłopca na oddział dziecięcy szpitala. Wkrótce po tym chłopiec zmarł.

19 listopada w godzinach popołudniowych, w wieku 91 lat zmarł dh Gwidon Trzecki.

Kosztorys opiewa na kwotę 4.990,044,97 zł. Pewne dofinansowanie w ramach unijnego Regionalnego Programu Operacyjnego marszałka województwa to 2.500.000 zł. Burmistrz Leszek Duszyński liczy na większe dofinansowanie ze środków unijnych oraz pozyskanie przez dyrektora MDK dodatkowych środków z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Dowództwo Narodowego Elementu Wsparcia I Brygady Logistycznej z Bydgoszczy istniało w latach 2004-2014. Nosiło imię Ziemi Mogileńskiej.

Przewodniczący Rady Miejskiej Benedykt Nitka chce spojrzeć w oczy osobom, które zamieszczały obraźliwe wpisy na jego temat.

Przewodniczący Paweł Molenda zarzucał burmistrzowi, że: budowa magazynu zbożowego to zbytek, że prowadzi gminę w kierunku konsumpcyjnym, że będzie to kolejny pomnik pogrążający gminę, że jest nieudolny, bo przez 12 lat nie wymusił na zarządzie województwa remontu centralnych ulic miasta. Burmistrz Leszek Duszyński ripostował: Mogilno jako miasto powiatowe i centrum regionu rozwija się na wielu płaszczyznach; zachowanie przewodniczącego nazwał nerwowym i złośliwym; zauważył, że to jego wizja rozwoju Mogilna wygrywa co 4 lata.

Z tej okazji odbyła się jubileuszowa uroczystość, a na mszę przybyli dostojnicy kościelni.

Radni ustalili granice nowego obszaru, który oczyszczalnia będzie mogła obsługiwać. Do terenu miasta Mogilna, Dąbrówki, Kopczyna, Padniewka i Wieńca doszły tereny systematycznie rozbudowujących się Świerkówca i Stawisk.

Podkategorie

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.