Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Inne

Stowarzyszenie Ecce Homo w Strzelnie wraz ze Stowarzyszeniem Lokalna Grupa Działania Sąsiedzi wokół Szlaku Piastowskiego realizuje projekty grantowe - Klubów Seniora i Klubów Młodzieżowych.

Są to odpady budowlane, tego samego typu jakie pozostawione zostały wcześniej w Szydłowie.

21 czerwca nad jeziorem Orchowskim w Orchowie odbyły się zawody wędkarskie spławikowe o puchar mistrza koła nr 11 PZW.

W czwartkowe popołudnie po dość intensywnych opadach deszczu na osiedlu zachodnim w Mogilnie doszło do zalań ulic i domów kilku mieszkańców. Mieszkańcy obawiają się skutków kolejnych zapowiadanych na najbliższe dni opadów.

W związku z istniejącym zagrożeniem koronawirusem, wójt gminy Jeziora Wielkie Dariusz Ciesielczyk prosi interesantów Urzędu Gminy o rozważenie możliwości ograniczenia kontaktów bezpośrednich.

Od 1 czerwca ponownie otwarte zostało dla klientów nasze biuro ogłoszeń w Mogilnie przy ul. Ogrodowej 1. Zapraszamy do niego wszystkich, którzy zainteresowani są umieszczeniem w tygodniku Pałuki i Ziemia Mogileńska ogłoszenia drobnego, reklamy, podziękowań, nekrologu lub innego komunikatu w ramce.

W poniedziałek (25 maja) Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie wznowił bezpośrednią obsługę klientów, którzy swoje sprawy mogą teraz załatwiać w najwygodniejszy dla siebie sposób: osobiście, korzystając ze skrzynki podawczej znajdującej się w jednym z budynków urzędu, internetowo lub za pośrednictwem poczty.

Urząd Miejski w Strzelnie zareagował na znoszenie kolejnych obostrzeń związanych z pandemią i przygotował urząd do przyjęcia petentów.

Póki rondo nie ma jeszcze patrona, pojawił się na nim ukwiecony herb Mogilna.

Burmistrz Leszek Duszyński ze względu na koronawirusa odwołał Dni Mogilna, ale nie potrafił odpowiedzieć radnemu Karolowi Nawrotowi co właściwie odwołał. Jak tegoroczne obchody miały wyglądać? Czy planowany był jakiś plenerowy koncert?

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.