Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Letnie ceny reklam
Phm. Arkadiusz Przybyszewski, jako inicjator i organizator wszystkich 10. edycji biegu otrzymuje specjalne podziękowanie od komendanta mogileńskiego hufca ZHP hm. Stanisława Sochaczewskiego, hm. Macieja Chojnackiego i hm. Barbary Bultrowicz fot. Magdalena Lachowicz

3 października, na terenie Koła Łowieckiego Darz Bór w Kurzebieli (gm. Strzelno) odbył się X Jubileuszowy Powiatowy Harcerski Bieg Patrolowy.

W tym roku bieg wplótł się w obchody 100. rocznicy bitwy warszawskiej i 100. rocznicy urodzin św. Jana Pawła II. Na starcie biegu stanęło 11 drużyn harcerskich z powiatu mogileńskiego. Każda drużyna miała za zadanie przejść trasę liczącą 4 km po miradzkim lesie, gdzie w różnych jego miejscach usytuowanych było 5 punktów kontrolnych. Wszystkie drużyny ukończyły bieg. Rywalizacja była bardzo wyrównana, a drużyny od zajęcia miejsc dzieliła minimalna liczba punktów. O miejscu drużyn w większości oprócz punktów, zadecydował czas. Wszystkie drużyny otrzymały nagrody, zwycięska drużyna dodatkowo puchar komendanta mogileńskiego Hufca.

Z racji, że był to jubileuszowy bieg nie zabrakło licznych podziękowań, gratulacji, okolicznościowych grawer tonów i statuetek. Organizatorem i zarazem komendantem biegu był phm. Arkadiusz Przybyszewski z 13. Drużyny Harcerskiej wraz z mogileńską Komendą Hufca.

Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska w czwartek, 8 października.

Więcej zdjęć w naszej galerii oraz film w zakładce Filmy.

Magdalena Lachowicz, 5 X 2020

Reklama na stronie

Inne: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Inne

Więcej: Inne

loading...
Więcej: Inne

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.