Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Kultura

17 stycznia zarząd stowarzyszenia wędkarskiego Złoty Lin zorganizował dla wszystkich członków stowarzyszenia podsumowanie pracy pierwszej kadencji zarządu.

Departament Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego województwa kujawsko-pomorskiego wspólnie z Lokalną Organizacją Turystyczną PAŁUKI, koordynatorem Szlaku Piastowskiego w województwie kujawsko-pomorskim, rozpoczyna działania zmierzające do oznakowania trasy Szlaku Piastowskiego przebiegającego w naszym regionie.

Na dzień 12 stycznia udało się zebrać kwotę 74.150,86 zł. Kwota ta jeszcze na dniach ulegnie zmianie. Poprzedni rekord z 2018 roku wynosił 57.437,57 zł.

Taki wynik to nowy rekord w gminie Dąbrowa. Ostatni rekord wynosił 30.053.29 zł.

12 stycznia po raz 25. w Strzelnie i Jeziorach Wielkich zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W tym  roku finałowi przyświecało hasło Wiatr w żagle.

11 stycznia w świetlicy wiejskiej w Wójcinie (gm. Jeziora Wielkie) odbyło spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Było przedstawienie jasełkowe, koncert orkiestry Dętej z Gminnego Ośrodka Kultury w Wilczynie oraz wizyta Gwiazdora. 

11 stycznia strzeleński Oddział PTTK i Miejska Biblioteka Publiczna, w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zorganizowali wieczór wspomnień.

Pod Sądem Rejonowym w Mogilnie grupa 10 mieszkańców zebrała się w geście poparcia dla protestujących w Warszawie sędziów podczas marszu 1000 tóg.

W niedzielę, 12 stycznia na terenie powiatu mogileńskiego, w gminie Trzemeszno i gminie Orchowo - jak zresztą w całej Polsce - już po raz 28. zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy Jurka Owsiaka.

Przedstawienie jasełkowe na deskach kina Wawrzyn przygotowane zostało z dużym rozmachem. Imponowała scenografia na deskach kina Wawrzyn i gra aktorska młodszych i starszych.

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.