Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Na drogach

Dzisiaj rano inwestycji doglądali włodarze powiatu i gminy. Inwestycję wykonuje Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Inodrog sp. z o.o. z Inowrocławia.

W związku z otwarciem bezpiecznego przejścia dla pieszych przy ul. Piłsudskiego w Mogilnie dla najmłodszych uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 została przeprowadzona pogadanka na temat zachowania na oznakowanym przejściu.

Na rondzie w Mogilnie tablice spełniają podwójną rolę: informują kierowców o koniecznej zmianie kierunku jazdy oraz poprawiają widoczność ronda - zwłaszcza dla kierowców jadących po zmroku od strony centrum miasta.

6 listopada ogólnopolskie media opublikowały informację pochodzącą z Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad dotyczącą budowy obwodnicy Strzelna.

Cały ruch kołowy i pieszy od strony centrum Mogilna w stronę ronda i z ronda w kierunku centrum miasta został skierowany od 14.00 dzisiaj, czwartek 17 października na północną część ulicy Hallera od strony Biedronki. W części południowej, od strony budowanej galerii będzie przebudowywana ul. Hallera, budowany chodnik i ścieżka rowerowa.

Północną częścią ulicy Hallera od dzisiaj rano 11 października jeździmy od centrum miasta w kierunku ronda, wiaduktu i ul. Dworcowej. W przeciwnym kierunku jeździmy południową częścią ulicy Hallera - od strony parku.

Mieszkaniec Strzelna Jacek Paczkowski oraz Komitet Społeczny Obwodnica dla Strzelna 10 października zorganizowali pokojową manifestację Zakładnicy obwodnicy, która miała na celu walkę o budowę obwodnicy miasta.

9 października w Urzędzie Miejskim w Strzelnie odbyła się konferencja z udziałem wojewody Mikołaja Bogdanowicza i ministra, sekretarza stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, sekretarza do spraw parlamentarnych, wiceprzewodniczącego Stałego Komitetu Rady Ministrów Łukasza Schreibera dotycząca budowy obwodnicy Strzelna.

Dzisiaj od 16.00 do 18.00 kierowcy muszą uważać w centrum miasta na ograniczenia w ruchu związane z organizacją biegu.

Barierki są nieustannie niszczone przez ciężkie tiry, które jadąc od strony Stawisk nie przestrzegają nakazu skrętu w lewo, w ul. Słowackiego.

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.