Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Na sygnale

Sprawcy najpierw przejęli konto na „Facebooku” koleżanki 30-letniej mieszkanki Strzelna i cioci 22-letniej mieszkanki powiatu mogileńskiego. Później wysłali prośbę o pożyczenie pieniędzy.

61-letnia sprawczyni zdarzenia za spowodowanie kolizji drogowej z powodu nieudzielenia pierwszeństwa przejazdu dostała mandat i 6 pkt. karnych.

72-letni Czesław R z gm. Mogilno trafił do szpitala po tym, jak został uderzony stalowym profilem, który wysunął się poza obrys przyczepy ciągniętej przez renault master. 

Za nami kolejny rok, kiedy mieszkańcy powiatu mogileńskiego za pomocą Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa mogą zgłaszać zagrożenia, które w ich ocenie mają wpływ na bezpieczeństwo

Od 1 stycznia policjanci powiatu mogileńskiego spisują stan licznika w kontrolowanych autach, a dane z drogomierza są przesyłane do Centralnej Ewidencji Pojazdów.

Rodziców, opiekunów oraz organizatorów wycieczek i wyjazdów na zimowy wypoczynek informujemy, że w przypadkach zgłoszenia wyjazdu zorganizowanej grupy, funkcjonariusze ruchu drogowego mogileńskiej komendy sprawdzą stan techniczny oraz wyposażenie autobusów, a także trzeźwość kierowców.

54-letni Marek B. z gm. Dąbrowa kierował ciężarówką mając w wydychanym powietrzu około 1,85 promila alkoholu.

Kaskadowy pomiar prędkości, to nazwa działań kontrolno-prewencyjnych, które 7 stycznia przeprowadzone zostały na terenie całego kraju przez policjantów ruchu drogowego.

Nie udało się uratować życia rannemu mieszkańcowi Kruchowa.

Pięciu funkcjonariuszy skontrolowało w Mogilnie 505 kierowców.

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.