Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

W szkole

17 stycznia w Oddziale Przedszkolnym przy Szkole Podstawowej im. Powstańców Wlkp. w Wójcinie (gm. Jeziora Wielkie) dzieci z oddziału 3-4-latków wraz nauczycielką Wiesławą Maciejewską zorganizowali wspólne świętowanie Dnia Babci i Dziadka.

Na zajęciach policjanci przekazali młodzieży wiele praktycznych wskazówek na temat jazdy samochodem oraz o niebezpiecznych sytuacjach z jakimi mogą spotkać się na drodze

Tradycją w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Padniewie stało się organizowanie spotkania świątecznego z udziałem całej społeczności szkolnej oraz rodziców i mieszańców.

12 grudnia w Liceum Ogólnokształcącym w Strzelnie odbyła się Świąteczna Aukcja Charytatywna.

W środowe popołudnie 11 grudnia w Szkole Podstawowej nr 2 w Mogilnie podsumowano Gminny Konkurs Świąteczny - Bożonarodzeniowy wianek.

Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa, to nazwa Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego, który 10 grudnia odbył się w Zespołu Placówek Specjalnych w Szerzawach.

Po tragicznych zdarzeniach drogowych, do jakich doszło w ostatnich tygodniach na krajowej 15 w samym centrum Strzelna, podjęte zostały działania poprawiające bezpieczeństwo w mieście.

28 listopada w Przedszkolu Bajka w Gębicach (gm. Mogilno) odbył się Międzyprzedszkolny Konkurs Recytatorski pt. Jesienne wierszowanie.

Podsumowany został projekt realizowany przez Rodzinę Katyńską Ziemi Mogileńskiej. Wręczono nagrody w konkursie plastycznym i informatycznym.

15 listopada w Niepublicznym Przedszkolu U Natalki i Kubusia w Świerkówcu (gm. Mogilno) odbyło się uroczyste spotkanie upamiętniające jedno z najważniejszych wydarzeń w dziejach Polski - Odzyskanie Niepodległości.

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.