Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Zdrowie

W niedzielę, 19 stycznia w Wilczynie odbył się koncert charytatywny Gramy dla Eweliny.

Mieszkańcy powiatu mieli możliwość zobaczyć w środku nowy szpital jeszcze przed rozpoczęciem jego funkcjonowania, które ma nastąpić na początku kwietnia.

W sobotę 11 stycznia każdy z mieszkańców będzie mógł odwiedzić nowy budynek szpitala w Mogilnie.

- Nie zapominajmy, że bezdomni to tacy sami ludzie jak my - apeluje komendant Straży Miejskiej w Mogilnie Mirosław Kuss. Zwłaszcza teraz, gdy temperatura spada poniżej zera i jest zagrożeniem dla życia bezdomnych.

14 listopada w sali konferencyjnej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mogilnie zorganizowane zostało spotkanie członków mogileńskiego koła Polskiego Stowarzyszenie Diabetyków.

26 października w siedzibie Stowarzyszenia Niebieskie Serducho w Strzelnie odbyły się warsztaty Umiem więcej – mogę więcej dla podopiecznych związane w zakresie podnoszenia efektywności funkcjonowania społecznego.

Na dzień dzisiejszy (11 października) uchwały Zarządu Województwa w tej sprawie co prawda nie ma, ale jest zapewnienie, że Urząd Marszałkowski w Toruniu przeznaczy 230.000 zł na wywóz odpadów z wysypiska we Wszedniu.

10 października w filii Szpitala Powiatowego w Strzelnie gościł marszałek województwa kujawsko-pomorskiego Piotr Całbecki oraz posłowie z regionu.

Prezes zarządu WFOŚiGW w Toruniu Ireneusz Stachowiak i burmistrz Mogilna Leszek Duszyński podpisali umowę na wspólną realizację programu Czyste powietrze.

Uczestnicy akcji mieli okazję zbadać się u lekarzy specjalistów oraz zasięgnąć informacji dotyczących zdrowia.

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.