Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Rusza XXI Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca Pałuk 2021 roku, organizowany przez Tygodnik Lokalny Pałuki i Ziemia Mogileńska.

Szanowni Państwo, znamy nazwiska nominowanych sportowców. Choć w 2021 roku areny z udziałem zawodników i zawodniczek oraz trybuny były w większym stopniu zajęte niż przed rokiem, to nadal nasi mistrzowie muszą borykać się nie tylko z rywalami, ale i z pandemią. W ramach podziękowania kibice mogą odwdzięczyć się swoim ulubieńcom poprzez oddanie głosu, na który jak najbardziej zasłużyli, dostarczając wielu emocji i radosnych przeżyć.
To jeden z najważniejszych elementów naszej dziennikarskiej tradycji. Jak co roku, wyłonienie najwybitniejszych nie było łatwe i u niektórych osób może wywoływać kontrowersje. Bo jakie kryterium obrać? Które medale bardziej docenić? Czy ważniejsze są osiągnięcia, czy popularność reprezentowanej dyscypliny? Do tego wszystkiego mamy czas pandemii, który wielu sportowcom ograniczył udział w rywalizacji, gdyż nie wszystkie wydarzenia sportowe mogły się odbyć, ale i trzeba było uważać na własne zdrowie. Ostatecznie wyłoniliśmy 28 kandydatów i kandydatek. Każdy, kto znalazł się wśród nominowanych bohaterów 2021 roku, już to może uznać za duże osiągnięcie. Kibiców czeka niełatwy wybór, choć możliwości zwiększa konieczność oddania głosu na trzech kandydatów na kuponie czy w SMS. Natomiast działacza i trenera wybierze komisja plebiscytowa.

GŁOS NA KUPONIE LUB W SMS

Głosy w plebiscycie można oddać na dwa sposoby. Pierwszym jest wpisanie nazwisk swoich faworytów na kuponie, który od dziś do 10 lutego 2022 r. będzie publikowany w kolejnych numerach tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska. Każda osoba może wypełnić i przynieść lub przysłać na adres redakcji Pałuk i Ziemi Mogileńskiej: ul. Ogrodowa 1, 88-300 Mogilno (w przesyłce niewymagającej pokwitowania adresata) dowolną liczbę oryginalnych, wyciętych z gazety kuponów. Ważne, by dotarły do nas najpóźniej do 11 lutego (piątek) 2022 roku do 14.00 (data stempla pocztowego nie ma znaczenia).

Sportowiec, którego nazwisko czytelnik wpisze na pierwszym miejscu, otrzyma 5 punktów, na drugim - 3 punkty, a na trzecim - 1 punkt. Dane osobowe głosujących nie będą gromadzone ani przetwarzane w jakikolwiek sposób, a służą jedynie do oddania głosu.

Można także głosować za pośrednictwem SMS, który wysyłamy pod numer 73601. W jego treści należy wpisać: TPM. numer sportowca, numer sportowca, numer sportowca, np. TPM. 51, 64, 72 (numery od 51 do 78 podane są poniżej przy kandydatach). Koszt przesłania jednej wiadomości SMS to 3 zł netto (3,69 zł brutto). Główną nagrodą dla uczestnika konkursu SMS-owego jest zegarek sportowy.

* W przypadku utrzymującego się stanu pandemii, tradycyjny Bankiet Sportowy nie odbędzie się, a nagrody - podobnie jak przed rokiem - wyróżnionym sportowcom, działaczowi i trenerowi zostaną przekazane przez przedstawiciela redakcji do domu lub będą do odebrania indywidualnie w redakcji Pałuk i Ziemi Mogileńskiej.

GŁOSUJEMY NA TRZECH KANDYDATÓW
Zarówno w głosowaniu za pomocą kuponów, jak i SMS koniecznie muszą być wytypowane 3 osoby. Głosowanie tylko na 1 bądź 2 sportowców spowoduje, że kupon lub SMS będzie nieważny.

Regulamin plebiscytu.

Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy.

 

 

 

 

Marek Holak
Pałuki i Ziemia Mogileńska 1555 (48/2021)

Reklama na stronie

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.